Norint dalyvauti varžybose visų pirma reikia išsirinkti rungtį iš šiuo metu galimų rungčių. Nesvarbu ar tai bėgimas ar važiavimas dviračiu ar dar kokia kita sporto šaka. Atsidarius rungties puslapį galite išsirinkti rungties distanciją, kurią norite įveikti, jeigu jų yra daugiau ir nuolaidos tipą, jeigu jums ji yra taikoma (Plačiau apie tai kokios nuolaidos gali būti taikomos jums - individualios rungties puslapyje).

Užsakius ir apmokėjus už renginio bilietą (Jeigu bilietas yra mokamas) gausite patvirtinimą į nurodytą el. paštą, kad registracija sėkminga. Nuo šio momento jūs jau galite siekti savų rezultatų, o norint juos užfiksuoti jūs turite savo išmaniajame telefone ar laikrodyje turėti įsirašę rezultatų siekimo programėlę (pvz.: „Strava“, „Endomondo“, „Runtastic“ ir kt. bei jau telefonuose ir laikrodžiuose integruotos programėlės), kuri sektų ir skaičiuotų svarbiausius jūsų duomenis :

 • Įveiktas atstumas,
 • Laikas, per kurį įveiktas atstumas (įskaitant ir pauzės laiką, jei laikas buvo sustabdytas),
 • Tempas,
 • Jeigu įmanoma – žemėlapis, kuris parodo kokią trasą įveikinėjote,
 • Ir kiti duomenys (Kuo daugiau duomenų – tuo lengviau patvirtinti, kad nesukčiaujate)

Šie išvardinti duomenys turės būti įkelti į mūsų patvirtinimo sistemą. Kaip įkelti bus aprašyta šiek tiek žemiau.

Įveikus pasirinktą atstumą, nurodytų varžybų laikotarpiu, duomenis svarbu išsaugoti ir pasidaryti duomenų ekrano kopijas ar kaip nors kitaip juos užfiksuoti nuotraukos pavidalu. Kokybė turėtų būti kuo geresnė ir tekstas įskaitomas.

Rungtį įveikti galite kiek norite kartų, svarbiausia duomenis atsiųsti per nustatytą rungties laikotarpį + 1 diena, o tai reiškia, kad galite išsirinkti iš savo rezultatų geriausią laiką ir jį įkelti į mūsų sistemą.

Įkelti duomenų nuotraukas labai paprasta ir nesudėtinga :

 • Norint įkelti duomenis reikia prisijungti prie svetainės su savo užsakyme nurodyta paskyra.
 • Prisijungus pagrindiniame meniu atsiras mygtukas „Mano profilis“, kurį paspaudus atsivers jūsų profilio puslapis, kuriame galite matyti savo kontaktinius duomenis, užsakymus, rekordus ir pan.
 • Tuomet paspaudus mygtuką „Mano rungtys“ pamatysite užsakytas rungtis ir jų statusą.
 • Susirandame rungtį, kuriai norite pateikti duomenų nuotraukas ir spaudžiame mygtuką esantį prie rungties „Pateikti rezultatus“.
 • Įvedame laiką, nurodytu formatu, per kurį įveikėte rungtį ir įtempiame nuotraukas į didelį stačiakampį žemiau arba spaudžiame naršyti ir pasirenkame nuotraukas iš galerijos. Nuotraukoms atsiradus tame pačiame stačiakampyje spaudžiame geltoną mygtuką „Įkelti“. Prasidės nuotraukų siuntimas į serverį ir jos saugojimas serveryje.
 • Kai nuotraukos bus įkeltos spaudžiame mygtuką žemiau „Pateikti“ ir gausite pranešimą puslapyje apie sėkmingą arba nesėkmingą rezultatų pateikimą.

Jūsų duomenys pateikti, telieka laukti kol mes peržvelgsime ir patvirtinsime arba atmesime jūsų rezultatus. Apie tai būsite informuoti elektroniniu laišku.

Dabar galite peržvelgti savo rezultatus ir rekordus tarp kitų dalyvių.