Šiame puslapyje pateikiame daugiausiai užduodamus klausimus, kurie padės jums suprasti ar išspręsti problemą susijusią su mūsų tinklapiu arba teikiamomis paslaugomis.

Klausimai nuolatos pildomi, todėl prašome retkarčiais peržvelgti ar neatsirado naujų klausimų ar pakeitimų.


Kiek laiko užtrunka kol bus patvirtintas mano rezultatas?

Mūsų komanda dirba kaip įmanoma greičiau, kad patikrintumėm ir patvirtintumėm ar atmestumėm jūsų rezultatus. Patikrinimo laikas priklauso nuo dalyvių skaičiaus. Patikrinimai dažniausiai atliekami paskutinėmis renginio dienomis arba jau pasibaigus renginiui, todėl prelimenariai galime sakyti, kad jūsų rezultatas bus patikrintas per 3 dienas nuo jo pateikimo.

Įsigyjau bilietą, bet nedalyvavau rengtame renginyje ir nepateikiau rezultato. Ar galiu atgauti pinigus?

Atsiprašome, bet pinigų grąžinti mes negalime, bet kaip alternatyvą mes siūlome jums išsirinkti kitą renginį, kurio kaina yra lygiai tokia pati arba mažesnė, nei nupirktas bilietas, ir parašyti laišką mums elektroniniu paštu.

Pavelavau įkelti rezultatus, ką daryti?

Nesijaudinkite, rezultatus galima įkelti betkada, tačiau jeigu norite pretenduoti į prizinę vietą, tuomet mes labai prašome, kad rezultatai būtų įkelti per visą renginio pradžios ir pabaigos laikotarpį ir vieną dieną po renginio pabaigos. Po šios ribos rezultatai bus patvirtinami, bet laimėtojams skirti prizai nebus siunčiami jums, o dalyviams, kurie spėjo įkelti rezultatus per nurodytą laikotarpį.

Kokią įrangą galima naudotis fiksuojant rezultatą?

Tai gali būtų betkokia įranga, svarbiausia, kad joje būtų matoma jūsų įveiktas atstumas, laikas per kurį įveikėte ir vidutinis greitis. Jeigu įmanoma, reikėtų pateikti ir žemėlapį. Žinoma, kuo daugiau įvairiausių duomenų pateikiate, tuo greičiau galime patikrinti ir patvirtinti jūsų rezultatą.